REKTÖR VEKİLİ ÇELİK, SEFERİHİSAR’DA ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE ORUÇ AÇTI

1.898

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik, Seferihisar Fevziye Hepkon Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencileriyle iftar sofrasında buluştu. Öğrencilerle birlikte yaptıkları iftar nedeniyle mutluluk duyduğunu kaydeden Çelik, “Ramazan paylaşma, birlik, beraberlik ve kardeşlik ayıdır. Biz de öğrencilerimize, akademisyenlerimize ve idari personelimize bu mübarek ay boyunca öğrencilerimizle bir arada olmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Gastronomi ve Mutfak Sanatları Topluluğu’nun düzenlediği Köfteci Ramiz’in de sponsor olarak katıldığı iftar yemeğinde DEÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik öğrencilerle bir araya geldi. İftara; Seferihisar Kaymakamı İlhan Abay, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Müftüsü Fehmi Aydınlı’nın yanı sıra DEÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Recep Yiğit, DEÜ Genel Sekreter Yardımcısı Kamil Koçak, Seferihisar Fevziye Hepkon Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Turgay Bucak, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili  Prof. Dr. Kamil TÜĞEN, DEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet ÖZEN ve Doç. Dr. Selim ŞANLISOY, Efes Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet Hamdi Deliormanlı, DEÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür Vekili Prof. Dr. Kamil İşeri,  DEÜ Güzel Sanatlar Entitüsü Müdürü Prof. Dr. Mehmet KOŞTUMOĞLU ve SKS Başkanı Ahmet Kaya katıldı.
Maneviyatın yükseldiği Ramazan Ayı’nda öğrencilerle aynı sofrayı paylaşmaktan mutluluk duyduklarını belirten DEÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik, “Onlar sadece eğitim ve öğretim için üniversitemize gelmiş gençler değiller. Onlar bize ailelerinin emaneti. Bir baba şefkatiyle onlara yaklaşmak bizim boynumuzun borcu. Bir taraftan verdiğimiz eğitimle ilime, bilime, ülkeye hizmet edecek hayırlı evlatlar yetiştirirken bir taraftan da ortak manevi duygularımızı paylaşıyoruz” dedi. İftar, konuşmaların ardından çekilen toplu fotoğraf ile son buldu.

İlgili Yazılar